Contact persons

VAIRUMTIRDZNIECĪBA

E-pastsTelefons

Vairumtirdzniecības vadītājs:

Sigurds sigurds@sbshop.lv+371 29 149 923

Tirdzniecības pārstāvji:

Aleksandrs aleksandrs@sbshop.lv+371 25 972 743

Jevgeņijs jevgenij@siltumtehnika.lv+371 67 813 100

Diāna vairumtirdznieciba@sbshop.lv+371 67 813 102

Māris maris.s@sbshop.lv+371 29 998 177

Ziedonis ziedonis@sbshop.lv+371 29 999 003

Līga (eksports) liga@sbshop.lv+371 67 813 104

Edmunds edmunds@sbshop.lv+371 27 080 800

Dace(Kurzemes reģionālā pārstāve) dace@sbshop.lv+371 27 033 989

TIRDZNIECĪBA

E-pastsTelefons

Tirdzniecības direktors:

Ziedonis ziedonis@sbshop.lv+371 29 999 003

Tirdzniecības direktora vietniece:

Līga liga@sbshop.lv+371 26 810 710 (Mob.)+371 67 813 104

Kase (Maskavas ielā 444b): kase@sbshop.lv+371 67 813 108

Apkures nodaļas vadītājs (Maskavas ielā 444b):

Jānis apkure@sbshop.lv+371 29 780 774

Santehnikas nodaļa - Duškabīnes, Vannas, Keramika u.c. (Maskavas ielā 444b):

Raivis raivis@sbshop.lv+ 371 67 813 113

Kaspars kaspars@sbshop.lv+371 29 3948 00

VEIKALU VADĪTĀJI

E-pastsTelefons

Veikala vadītāja Rīgā, Maskavas ielā 444b:

Daiga kase@sbshop.lv+371 29 666 909 (Mob.)

Veikala vadītājs Rīgā, Lāčplēša ielā 127a:

Guntis lacplesa@sbshop.lv+ 371 67 227 797

Veikala vadītājs Daugavpilī, Rīgas ielā 77:

Anatolijs daugavpils@sbshop.lv+371 65 421 325+371 29 666 647 (Mob.)

Veikala vadītājs Jelgavā, Atmodas ielā 19:

Ineta ineta@sbshop.lv+371 63 041 000+ 371 27 081 111 (Mob.)

Veikala vadītājs Valmierā, Rīgas ielā 59:

Mārtiņš valmiera@sbshop.lv+371 64 233 411+371 ‭22 111 673 (Mob.)

Veikala vadītāja Ventspilī, Kārļa ielā 7:

Aija ventspils@sbshop.lv+371 63 630 146+371 29 666 906 (Mob.)

IEPIRKUMI

E-pastsTelefons

Iepirkumu daļas vadītājs:

Ziedonis ziedonis@sbshop.lv+371 29 999 003

KONSULTĀCIJAS

E-pastsTelefons

Lielo projektu apkalpošana:

Sigurds sigurds@sbshop.lv+371 29 149 923

Profesionālas konsultācijas un uzstādīšana:

Jevgeņijs jevgenij@siltumtehnika.lv+371 67 813 100

INŽENIERTEHNISKAIS DEPARTAMENTS

E-pastsTelefonskonsultācijas, projekti, tāmes

Tāmētājs, inženieris:

Jānis apkure@sbshop.lv+371 67 813 109

Sertificēts inženieris:

evgeņijs jevgenij@siltumtehnika.lv+371 67 813 100

LOĢISTIKA

E-pastsTelefons

Noliktavas vadītāji:

Līga liga@sbshop.lv

Andris noliktava@sbshop.lv

Preču piegādes koordinātors:

Silvija silvija@sbshop.lv+371 67 813 115

BIROJS

E-pastsTelefons

Sekretāre:

Agita sb@sbshop.lv+371 67 813 100

Galvenā grāmatvede:

Inese inese@sbshop.lv+371 67 813 106

Mārketinga nodaļa:

Toms toms@sbshop.lv

+371 26 688 163

 

Galvenā veikala adrese:
Maskavas iela 444b, LV-1063
E-pasts: sb@sbshop.lv

  • Why to choose us ?  

    "SB" Ltd from more than 26 years has proven itself to be  a competitive and successful partner in the sphere of heating systems in Latvia and Europe as well. 

  • ABOUT US  

    "SB" Ltd. is a stable company with 100%  Latvian capital and 26 years of experience in the field of heating and plumbing trade and installation.